top of page
Vyhledat
  • cernajana

JSEM SCHOPNI PŘIJMOUT VŠECHNO, CO DOSTÁVÁME?


„Představte si, že máte rádio, které je naladěno na frekvenci krátkých vln.

O jiných možnostech naladění vůbec nevíte. Teď projdete celou škálu příjmu a vyzkoušíte ji. Budete chytat pořád jen ty programy, které jsou vysílány na této frekvenci. Vaše kamarádka/partner/ šéf… má stejné rádio, které je ale naladěné na středně dlouhé vlny. Chcete si s ní povídat o programu. Při nejlepší vůli ale nedokážete pochopit, o čem mluví, a ona zase nechápe, o čem mluvíte vy, protože váš popis se nehodí na „její“ program. Přitom by jen stačilo přeladit si na stejnou frekvenci, tj. stisknout jiné tlačítko, a už byste tomu rozuměli. ZÁLEŽÍ NA NAŠEM PŘÍSTROJI A NA NAŠEM NALADĚNÍ, jaké zprávy, obrazy a poselství přijímáme.

Když máme chuť, naladíme si v rádiu jiný program – stejně tak můžeme změnou vnitřního nastavení přitáhnout jiné životní události. Dřív, než budeme mít úspěch, musíme se na něj napřed vnitřně připravit. Pokud jsme vnitřně pevně PŘESVĚDČENÍ, ŽE JSME ÚSPĚŠNÍ, budeme přímo zahrnuti šťastnými „náhodami“.


Díky zákonu rezonance získává i zákon hojnosti zcela nový aspekt. Ukazuje nám, ŽE MŮŽEME DOSTAT JEN TOLIK, KOLIK JSME SCHOPNI PŘIJMOUT, a v takové kvalitě, která odpovídá vibracím našeho podvědomí.


Ale pozor – když ve svém podvědomí něco držíme dostatečně dlouho, ať je to cokoliv, nutně se to stane skutečností ve vnějším světě. I když si zrovna vědomě nemyslím, že jsem chudá, ale na tento svět jsem přišla s podvědomým sklonem myslet ve vzorci „ chudoby“, zůstanu chudá tak dlouho, dokud tento myšlenkový vzorec VĚDOMĚ neZMĚNÍM.


Stačí si uvědomit, že něco opravdu potřebujeme – a v krátké době, často podivuhodným způsobem, to dostaneme. Třeba se právě zaobíráte nějakým speciálním tématem a najednou od někoho dostanete knížku nebo článek právě na toto téma. Krátce na to o tom poprvé čtete něco v časopise a na návštěvě u přítele zjistíte, že jeho známý se o toto téma zajímá už dlouho. Za takovými řetězci „náhod“ vězí vždy zákon rezonance. Bez vnitřní připravenosti je veškeré hledání ve vnějším světě k ničemu. To, co OPRAVDU potřebujete, si vás najde. Musíte tomu jen DOVOLIT, aby si vás našlo.“

Inspirováno Vesmírnými zákony

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page