top of page

KDO JE JANA?

Co mě přivedlo až k vám?

Jana Černá_kdo jsem.jpg

Od malička v sobě cítím silnou potřebu odkrývat tajemství a zákonitosti spojené s člověkem a jeho potenciálem, člověkem a jeho možnostmi a také tím, co ho omezuje, zastavuje a brzdí.

Zajímalo mě úplně všechno o inteligenci mozku, až jsem zjistila, že ještě silnějším „mozkem“ je srdce. A srdce mě přivedlo k duši, její hloubce, inteligenci a moudrosti, ať už si to každý nazveme jakkoliv.


Měla jsem v životě obrovské štěstí, že tato moje vášeň dostala příležitost se naplňovat a rozvíjet více než 27 let mého profesního života. Jako vrcholová manažerka (nevím, proč se to tak nabubřele nazývá, jinak jsem spíš maličká) jsem získala prostor pracovat se stovkami až tisíci lidmi, zejména žen, na probouzení jejich potenciálu, na posilování všeho skvělého a úžasného v nich přes přijímání svých jedinečností, ale i stínů a zranění.

Postupně jsem začala propojovat poznatky, které jsem se naučila ať už certifikovaným studiem leadershipu, FranclinCovey® programů, srdeční koherence (HeartMath®), NLP (Master a Practitioner), enneagramů, rozborů osobnosti  jako MBTI, DISC, Dynamika talentů, Gallup a dalších témat… se svými místy i tvrdě odžitými zkušenostmi a zkušenostmi lidí, se kterými jsem spolu-pracovala.

​Okusila jsem na vlastní kůži, jak důležitá v životě je rovnováha všech už zmiňovaných inteligenci (IQ, EQ, SQ) a díky vlastním životním prožitkům za podpory Access Consciousness®, Energy Medicine® atd. do ní konečně vpustila a připustila i fyzickou inteligenci těla (PQ). 

Jsem nesmírně vděčná, že mě životem provázelo spoustu výrazných velikánů od Magnuse A., Toma S., Zuzky A., Andrei V., Zdeňky S….. až po Joea Dispenzu, Gregga Bradena, Tonnyho Robinse, Chopru či Liptona, až jsem našla v sobě odpovědi, kdo jsem, kam jdu a co je mé poslání.

Mohu se připojit jako průvodce i na Vaši cestu, pokud o to stojíte. Užijte veškeré zdroje a poznatky, které zde postupně najdete a zjistěte, že ten největší zdroj JE VE VÁS.


S láskou, úctou a respektem,

Jana

REFERENCE

Kateřina G.jpg

Kateřina G.

Často se člověk u různých rozborů a analýz setká hlavně s hodnocením toho, co je u něj špatně, co má napravit, kde je chyba. To, co jsem získala od Jany je přesný opak. Říká, TOHLE JE TVOJE SÍLA, TOHLE MŮŽEŠ POUŽÍT, abys žila šťastnější život. A to je přesně Jana. Vidí ve Vás to nejlepší, o čem sami možná ještě nevíte.

bottom of page