top of page
andrea vesela.jpg

Když jsem se dozvěděla o možnosti zjistit své opravdové talenty, vlastně jsem ani netušila, o co se jedná. Bez jakýchkoli očekávání jsem předala své datum narození, a to, co jsem za pár dní dostala zpět, mě opravdu překvapilo. Velmi příjemně překvapilo.  

Při čtení rozboru jsem se dostávala do čím dál většího souznění s textem a jakoby k potvrzení si toho, co už dávno vím, ale buď to nepokládám za nic mimořádného, nebo naopak v souladu s touto realitou, si připadám zvláštní. To, že někdo toto přirozené nastavení osobnosti pojmenuje a dá možnost uvědomit si jeho potenciál, otevírá obrovské možnosti, ale hlavně přináší těžko pojmenovatelný vnitřní klid a důvěru v sebe sama. Rozbor obsahuje i doporučení, jak svůj nastavený potenciál co nejlépe využít a užít si ho. I ten se mnou hodně zarezonoval. Dalo mi to pocit důvěry v sebe samotnou a k tomu i pár odpovědí, proč dělám věci, tak jak je dělám, i když se opravdu neshodují s běžným standardem. Celý text obsahuje spoustu aha momentů, které dávají možnost posunout se dál a otevřít naplno možnostem svého Já. Kdybychom mohli každý  dostat dopis s podobným rozborem jako dárek k narození, usnadnilo by to  cestu životem a pomohlo ve spoustě rozhodnutí, kam a jak směřovat své síly.  

Prostě můžu říct, že i když jsem vlastně nic neočekávala, doslova mi spadla brada z toho, co jsem dostala. Určitě to nebyl poslední rozbor, který jsem si u Jany nechala vypracovat.

 Za sebe 100% doporučuji.

Andrea V.

bottom of page