top of page
Vyhledat
  • cernajana

KAPACITY, TALENTY, DARY & autentické reakce na rozbory

Aktualizováno: 14. 4. 2023


... Existují lidé, kteří jdou pouze duchovní cestou a žijí v nedostatku a hmotné nouzi… Možná zapomněli, že hmota je tu proto, aby nám dělala radost a poskytla nám takový život, který si můžeme užívat naplno a bez finančního omezení.

.... A také existují lidé, kteří jsou velmi bohatí, a přitom nejsou šťastní…. Možná se honí jen za hmotnými statky a zapomněli, kým uvnitř doopravdy jsou a po čem skutečně touží.

Představte si, že jste spojení se sebou a vlastní duší tak, že žijete život, po kterém v nejhlubším nitru toužíte a současně k vám proudí obrovská hojnost ze všech stran, kdy:


• můžete mít a dovolit si "cokoliv", po čem "skutečně" toužíte • intuice vás vede cestou hojnosti, a přitom cítíte propojení se zdrojem • tvoříte si svůj život vědoměji • vědomě pracujete se svými energiemi a máte je ve větší rovnováze

A k tomu vám: to, co děláte, dává smysl… to, co děláte, vás naplňuje … to, co předáváte, jsou vaše osobní zkušenosti … to, co sdílíte, je vaše autenticita … to, co ukazujete navenek, je to, co žijete uvnitř …


Aneb takový „jiný“ energetický ROZBOR POTENCIÁLU, TALENTŮ A DARŮ. / & úplně dole reakce na zpracované rozbory/

Jiný pohled na skryté vnitřní zdroje. Na to, o co se v sobě v životě můžeme opřít, ať jsme v jakékoliv situaci. A pohled i na to, na jaké tendence si u sebe dát pozor.

Odpovědi na otázky: * Kde se nachází moje nejnižší energetická frekvence a co je naopak tou nejvyšší/mým nejvyšším potenciálem? * Kde a čím si nabíjím baterky a kde naopak vybíjím? * Kde bojuji s větrnými mlýny a plýtvám zbytečně svou energií? A kde najdu svůj vnitřní zdroj energie a životní síly, který tvoří? * Kde se v této době mohou moje silné stránky uplatnit nejlépe a moje duše tak bude moct konečně zpívat? ...

a mnoho dalšího....A KOMU MŮŽE ROZBOR BÝT NEJVĚTŠÍM PŘÍNOSEM?


*** V první řadě doporučuji rozbor pro sebe, to je základ. Prostě dokud si nebudu vědomá sebe, milovat sebe, uznávat sebe..., jak bych to mohla dělat pro druhé?

No a pak volte. *** Mě osobně největší smysl dává rozbor u co nejmenších dětí pro jejich rodiče (a vy mi to potvrzujete), protože napomáhá hned v počátku umět podpořit jejich autenticitu a jedinečnost, kterou v sobě mají, bez uzpůsobování nám, společnosti, okolnostem. Prostě "nestát jim v cestě", nenutit jim tu naši, ale rozpoznat jejich a podpořit ji.

*** Od 12-15 let nahoru už "dětem" vypracovávám rozbor napřímo. Jsou ještě ve věku, kdy si mohou "vzpomenout" a už se většinou rodiči nedají tolik ovlivnit.

*** Extra kapitolou jsou supermani: - naši partneři, manželé, milenci... v mých rozborech zatím bohužel "ohrožená skupina", což nic nevypovídá o důležitosti uvědomování a posílení sebe-vědomí, sebe-hodnoty a vztahu. Mám ale štěstí, že pár vědomějších mužů se odvážilo a k tomu se našlo ještě víc vědomých žen, které to svým partnerům umělo předat.

*** Jako silný podnět ke změně, k nové etapě života, rozzáření se po "době temna" či "ničeho" apod. rozbor funguje velmi dobře pro rodiče a kamarádky.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, možnost tvořit realitu využitím uvědomění si skutečných vrozených darů (vědomých, ale zejména těch nevědomých), tady je
aneb „DOKUD SI NEUVĚDOMÍME, PROČ JSME SE NARODILI…“


A JESTLI SI CHCETE POČÍST PÁR ÚTRŽKŮ ZE ZPĚTNÝCH VAZEB:


*** Môj mladší syn, robili ste mu na jar rozbor .... priznal sa po čase, že to bola jedna z najväčších vecí, ktorá ho potešila,....( "že nie je tak blbý a nemožný, ako sa cíti a ...ako z neho robia neschopného debila")..... čítal si ho študoval a čudoval sa ... Dnes už sa drží svojho kormidla a neberie reči hlupákov a ani sa s nimi nestretáva a prestal sa trápiť). J.

*** „Čekal jsem, že to bude velkým přínosem, ale že až tolik, tak to ne. Chvílemi až mrazilo z toho, jak to na mě sedí, to jsem opravdu nečekal. Máš velký dar :)“ Poznával jsem se v tom hodně.

U některých věcí jsem byl ale zase naopak hodně překvapený a byla to pro mě novinka. Valil jsem oči. Probíral jsem to i s několika blízkými lidmi a všichni do jednoho se shodli, že to na mě přesně sedí. Takže to viděli a věděli o mě asi všichni, jenom já ne . Taky zajímavé zjištění. Četba celého rozboru byl zážitek. Je to krásně napsané a párkrát jsem byl až dojatý . Děkuji ti Jani z celého srdce za tento úžasný zážitek. Tomáš


*** „Mnoho věcí mi u dcery opravdu skvěle zapadlo. Její reakce na hudbu, na své prostředí, na jídlo a to je zatím velmi malinká. Budu dělat maximum, abych jí dopřála v životě najít svůj osobní příběh.“ M.


*** "Včera, jak jsem ten soubor otevřela, tak mi celý tělo vrnělo. A zajímavý je, jak jsem četla ten svůj, tak to celý bylo... jo, tak to je. To vím... protože já to fakt vím. A u syna je to pro mě úplně jiný počtení :ú.A teď jsem se nahlas smála... jak tam má ty hory. A jak jsme ho šupli na chvíli do mé pracovny ve sklepě... a on tam tak nechtěl být. A teď je na půdě a je moooc spokojenej. Mno, jsem zvědavá, co všechno to ještě vytvoří. I za ty strachy... tam jsem se taky dost pobavila... fakt jsem měla strach, že nebudu znát správnou odpověď. I ty ostatní znám a většinu jsem už nechala jít... Ten, co zůstal je ten, abych dokázala naplnit svůj účel. Ale i díky tomu rozboru myslím, že je to na cestě Jenom mi to ten minulý týden došlo, že je to ta jediná oblast, kde se soudím. A co jinýho je tu možné.

Moc děkuju, Jani a těším se. A vnímám, že to i pro syna bude dar si tohle o sobě přečít. Vděčnost. S.

*** Dobrý večer paní Černá, dnes jsem konečně v klidu dočetla rozbor, který jste nám poslala o naší roční dcerce. Chtěla bych Vám moc poděkovat, úplně mě to dojímalo. Jak tam na začátku píšete, že to občas vyvolá negativní emoce, neměla jsem to tak. Všechno si tak nějak sedlo a zapadlo a dost mi to potvrdilo mé pocity a postřehy, které na ní už teď pozoruji. Dokument je skvělou inspirací a těším se, že si ho přečtu několikrát za nějaký čas. Dost se v tom promítaly i mé pocity a jak se snažím přistupovat ke svému životu. Jak si zůstat věrná a dělat věci v souladu se svojí vnitřní pravdou. Není to ale jednoduché, dobře vím, co nechci, ale co opravdu ale opravdu chci, není jednoduché definovat. Tak se snažím hledat a pozorovat a poslouchat své vnitřní já. Mnoho věcí mi opravdu skvěle zapadlo. Její reakce na hudbu, na své prostředí, na jídlo a to je zatím velmi malinká. Budu dělat maximum, abych jí dopřála v životě naiít svůj osobní příběh. Ještě jednou moc děkuji, krásný večer. Barča


*** Občas se sama sebe ptám, jestli nejsem divná. A neeee, já nejsem divná! To jsou mé dary a talenty. Velmi laskavým a krásným způsobem zpracovaná "osobní bible", která otevře nejen oči, ale hlavně to, co před sebou tak mohutně schováváme. Úžasné AHA momenty. Děkuji. Dita


*** Tak jo, brečím...ne jak želva, protože jsem v práci, ale znovu Ti musím opakovat: JSI ÚŽASNÁ!!! Tím, že dceru vnímám jinak než sebe, je pro mě jednodušší rozpoznat, že ač je to k nevíře, všechno sedí. Vystihla jsi ji tak neuvěřitelně přesně. Je to, jako bys ji znala. Často jsem se musela i smát, jídlo, že má chodit bosa ...nebydlíš ty s námi? Kde jsi k tak úžasnému talentu přišla? Už chápu nadšení všech co znám, kteří si od tebe talenty nechali zpracovat. Přidávám se k nim. A jsem moc ráda, že jsem tě oslovila. Vděčnost za tebe. Je nádherné, jak mi do života přichází tolik báječných bytostí...Děkuji. Věrka


*** Děkuji, že jsem mohla mít Vaši pozornost. Nedávno jsem si znovu pročítala své talenty a dary.

Přeji i Vám, ať jste šťastná a schopna také nalézat tu lehkost bytí. Být, žít, usmívat se i smát, plakat, ale být stále tvořitelkou svého příběhu. Je krásné tvořit. Jsem velice ráda, že mi Vás život přivedl. A to je vlastně i potvrzení, že jsme vedeni a někdy stačí důvěřovat životu v kladných energiích. Monika


*** Věř, že rozbor od tebe mi dal hodně uvědomění. A taky hodně přemýšlím o těm že si ho nechám svázat stejně jak jsem to udělal pro mamku. Stojí to totiž za to . A mamka mi teď taky hlásila jak valí oči. Nechala si v minulosti zpracovat už několik rozborů, ale že něco takového četla poprvé. Bomba. T.

*** ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM .... celé to sadlo ako "riť na šerbel" (zadok na nočník) a snáď sa z toho vymotám a disharmonie a pretrvávajúce nepohodlie v tele odomknem.... Jarka.

*** Moc děkuji za rozbor, už čtu podruhe a tečou mi slzy . Velká vděčnost zato vše co jste mi zvedomila, tolik aha momentu... Od mala jsem si nějak nevěřila a stále hledala...Myslím, že postupně ješte budou věci dozrávat , něco ještě musím uvidět , pochopit a přijmout ... až to dozraje , moc ráda se ještě ozvu . Děkuji děkuji děkuji. D.


*** Jani, byla jsi mi velikým přispěním, abych udělala i já změnu. Jsem ti tak vděčná. Je to velký dar, ten rozbor. Budu mít odrazový můstek. Je to úžasně přesné…. U ségry mi z toho šly v některých chvílích až slzy do očí. Je skutečně ten, co vždycky jde jinou cestou. Rozbor je opět moc krásný a laskavý. Rozhodně jí ho dám a co si z toho vezme, to už je na ní. Ale nevidím lepší dárek k narozeninám, než ten, pomocí kterého člověk může získat vedení sebe sama tím pro něj pravdivým směrem. Vidím, jak úžasná jsi a že opravdu máš co předat. K.


*** Vnímam to ako skutočný DAR - prišli mi "odpovede" na moje otázkovanie na téma telo – stále akási, nespokojnosť bytosti s opakovaním sa dejov v rodine. L.

*** Usmívám se, i teď jak píšu, jak je tento rozbor přesný. Je to úplně tak, jak to cítím, jak svůj život v proudu vnímám, co se mi v životě děje, co ke mě přichází. Postupem času se ve mě probouzí vnímání sebe sama a je nádherné to číst a vlastně si to vnímání potvrdit, za což děkuji. Všemu, co píšete rozumím a jsem opravdu vděčná a moc ráda, že si můžu rozbor číst opakovaně a třeba i v době, kdy mě budou provázet obtížnější chvíle. Tak bude pro mě oporou a pomocí Je to propojení do celku a pochopení, že to jsem já, a že to cítím správně a že se mám držet toho, co cítím. Lenka


***no ty jsi mě právě dostala, mnoho z toho, co jsi napsala vím, že tak je, akorát ... trapně, jsem se za to představ si ještě neuznala. Budu muset udělat víc xxx a omílat to stále dokola, snad mi to pak vše už konečně dojde. Děkuji. Jsi poklad. Celé jsem to probrečela štěstím z uvědomění. Až si to sedne, napíšu. L.

*** jsem moc vděčný, že jsem si vybral být součástí záměru "Objev svou jedinečnost" formou darů duše. O to víc, když vím, že jsem tuto možnost daroval i mé nejbližší rodině (mimochodem, byli z toho dost pozitivně vedle ;)). Jste úžasná bytost, Jani, pokračujte v tom, co děláte a nepolevujte ani o píď. Vaše zvláštnost a zároveň jedinečnost je to, co tenhle svět momentálně tuze potřebuje. Otevřel se zcela nový prostor a vypadá to, že tento rok bude slušný hukot plný opravdových a hlubokých změn nejen na individuální úrovni, ale především kolektivní úrovni lidstva. A Vy budete opět pro spoustu lidí přístavem poznání, pochopení a vědomí. Opatrujte se! Marek


*** opět jste mi až vyrazila dech a to jsem četla teprve část. Jako malý se nám syn jevil jako hodně společenský, kamarádil se hned s každým. Zlomem byla základní škola a díky stěhování( 5 kolektiv), kde ho přijímali velmi pomalu, měl samé 1 a dětem, hlavně klukům to vadilo. /pozn. JČ: zbytek z důvodů zachování důvěrnosti neuvádím/ Je úplně úžasné, jak si lidi a situace přitahujeme, jen se s tím naučit více pracovat, jsem moc vděčná za to, že jsem Vás poznala a mohla požádat o ty rozbory, teď jen s nima pracovat 🙂. P.


*** Informace odkryly mnohé odpovědi na mé otázky, které mne v několika posledních letech velmi tížily. Až s narozením třetího potomka jsem si dovolila nechat to být a DŮVĚŘOVAT. To mě nejspíš přivedlo k Vám a Vašemu rozboru, za což jsem velmi vděčná, protože od té doby, co jsem si přečetla Váš rozbor o mé osobnosti, jsem se dokázala uvolnit, pochopit, ucítit svou sílu a být tak i štastnější, vyrovnanější, klidnější i vůči svému okolí (především dětem), ale hlavně vůči sobě, jelikož do budoucna vím, o které své "kvality" se mohu opřít. Moc se těším na další objevování sebe samé, skrze "Váš nástroj" a ještě jednou z celého srdce DĚKUJI!!! Ráda bych nechala udělat rozbor i pro své děti. Ivana


*** Dnes jsem si stáhla rozbor a v mezičase ( došly mi kapesníky) ti píšu. Vlastně není co, nemám slov, jen mi tečou slzy a zírám, co ve mně všechno je takovejch krásnech věcí a také potvrzení, že některé věci už dělám podle svého nastavení .... Janičko, víc je ted pocitů než slov... V. (toho času ubulená a šťastná). V.


*** Vesmír se vytáhl a obdarovával mne nečekaně a zajímavě .. a tak bych ráda využila Vaší nabídky a objednala pro své tři ratolesti rozbory k Vánocům (dospělci už projevili zájem, když mě viděli procházet s vytisknutými papíry - "a to máš jenom pro sebe nebo i pro nás?"....)

Pravdou je, že rozbor je na delší spolu-práci, potřebuje zrát a opakovaně propátrávat. Hned mi v něm něco krásně zarezonovalo, jiné odstavce naopak postavily otázky. G.


*** Vaše rozbory jsou pro mě velmi zajímavé, s citem napsané a přitom věcné. Pomohly mi uznat partnerovy dary a došla jsem k pár uvědoměním, je mi jasné, že s nimi budu nadále pracovat. Moc se mi tedy líbí a chtěla bych Vás poprosit o další dva, pokud to bude možné. Markéta


*** Děkuji. Hned jak jsem to dostala do mailu, tak jsem to od rána četla. Až opadne ta euforie, tak to pročtu ještě minimálně dvakrát. Vždycky mi něco vyplulo a já to zadupala a teď to mám černé na bílém:-). V.


*** Moc děkuji za pomoc při objevování sama sebe. Přání lehkosti a autentičnosti je i moje velké přání a zároveň výzva. Vážím si Tvé práce a jsem vděčná, že s námi sdílíš svůj způsob bytí. Přeji Ti pevné zdraví, stálý optimismus, lehkost bytí a dobrý pocit z toho, že i Ty velkou mírou k té Změně přispíváš . Jitka


*** Milá Jani rozbor je úžasný...ze začátku jsem v něm viděla jen na pár místech sama sebe a hodně věcí jsem k sobě nechtěla pustit jsem to nechápala, teď čím víc se k tomu vracím, tím víc,jak kdybych otvírala dveře k sobě a vidím,...že to všechno jsem já, je to krásný...V.141 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page